Vzala jsem si do Varů nové šaty. Protože vím, jak krásné jsou v Karlových Varech kolonády, poprosila jsem manžela, aby mě cvakl promo fotky šatů. Respektive - šatů ušitých z látky, na které byla natištěna jedna moje abstraktní malba, kterou jsem malovala loni v létě.

Takový robot, ten podá výkon jen když se mu řekne, zato však okamžitě, perfektně a baterii si dobíjí průběžně. To človek na dobíjení často zapomíná. Ale na druhou stranu - dokáže něco vytvořit nejen když musí, ale také (světe div se) když chce. Ale právě to chtění je ta nejlepší věc v nás:)

OVCE

06.05.2018

Všude se to teď hemží šeříky, sakurami, magnoliemi a já a) nevím co fotit dřív, b) nevím co kreslit dřív. A protože jsem posledních pět obrázků kreslila pro jednu zatím tajnou zakázku, tak vám ukážu jeden nepublikovaný obrázek z Velikonoc. Kupodivu se k němu ty jarní pomněnky a kvítečky hodí víc, než cibuloviny a sněženky, které na Velikonoce sotva...

Zasypu to tu úlovky fotografií kvetoucích stromů. Každoroční posedlost, a zajímavý fakt, že mě jeden strom donutí vystoupit od čtyři zastávky dříve, zdržet se o půl hodiny a dojet domů oklikou. Málem bych to letos ani nestihla. Zbyde vůbec na prvního máje ještě nějaký rozkvetlý strom?