Říjnový pugét

28.10.2017

Článek květinový....aneb pár tipů co dát v říjnu do vázy. 

Taky máte někdy pocit, že píšete článek, který je totálně o... ničem a malujete vázu s kytkou... taky o ničem, a možná ještě navrch kýč, ale hrozně vás to baví? Takže ano, musela jsem... :-)   Aspoň vám mohu doporučit, které kytky nejlíp vydrží! 

Kytice vydržela hezkých pět dní a myslím, že ještě po víkendovém probrání tam něco zbyde. Takže hledejte se mnou: astry, růže, slunečnice, měsíček, hrachor. Nejmenší výdrž měly měsíčky a plná fialová astra, největší držák je astra obyčejná, fialová a růže, které postupně rozkvetly (nyní ve fázi opadávání).

Toť asi vše k tomuto konservativnímu článku plném romanticky kýčovitých kytek ve váze. V létě bych se s nimi asi nekreslila, ale před zimou si jich člověk tak nějak víc váží...

Ale konec "kýčtiček", Halloween se blíží...

P. S. K tomu podzimu ještě trochu fashionbloginismu! Nejlepší podzimní šaty! (které nevidíte, protože nemám lepší fotku - ale o to hezčí budou ve vašich představách). Manžel říká, že v nich vypadám usedle. Nejspíš má ten pocit kvůli tomu, že jsou delší a výstřih mají na zádech :-) Tmavé, hedvábné s úzkým pasem ve stylu třicátých let ♡. 

Ten klavír, parkety, koberec a porcelán s růžičkami k tomu dost sedí. Akorát by to chtělo probourat víc oken.