Říjnový pugét

Článek květinový….aneb pár tipů co dát v říjnu do vázy.

Taky máte někdy pocit, že píšete článek, který je totálně o… ničem a malujete vázu s kytkou… taky o ničem, a možná ještě navrch kýč, ale hrozně vás to baví? Takže ano, musela jsem… 🙂 Aspoň vám mohu doporučit, které kytky nejlíp vydrží!

Kytice vydržela hezkých pět dní a myslím, že ještě po víkendovém probrání tam něco zbyde. Takže hledejte se mnou: astry, růže, slunečnice, měsíček, hrachor. Nejmenší výdrž měly měsíčky a plná fialová astra, největší držák je astra obyčejná, fialová a růže, které postupně rozkvetly (nyní ve fázi opadávání).

Toť asi vše k tomuto konservativnímu článku plném romanticky kýčovitých kytek ve váze. V létě bych se s nimi asi nekreslila, ale před zimou si jich člověk tak nějak víc váží…

Ale konec “kýčtiček”, Halloween se blíží…

P. S. K tomu podzimu ještě trochu fashionbloginismu! Nejlepší podzimní šaty! (které nevidíte, protože nemám lepší fotku – ale o to hezčí budou ve vašich představách). Manžel říká, že v nich vypadám usedle. Nejspíš má ten pocit kvůli tomu, že jsou delší a výstřih mají na zádech 🙂 Tmavé, hedvábné s úzkým pasem ve stylu třicátých let ♡.

Ten klavír, parkety, koberec a porcelán s růžičkami k tomu dost sedí. Akorát by to chtělo probourat víc oken.

Leave a Reply

Your email address will not be published.